piątek, 11 października 2013

Szyjemy Jasia!!!

Kochani ! Świdnica również włączyła się do akcji "Uszyj Jasia", szyjemy dla oddziału noworodkowego i dziecięcego Szpitala "Latawiec" .
Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy, potrzebujemy rąk do szycia, albo kolorowych materiałów :) Wszystkie informacje o akcji tutaj Uszyj Jasia albo tutaj FilcThis Facebook albo możecie wpisywać się w komentarzach  :)5 komentarzy:

 1. Jestem chętna dołączyć do akcji :) krawcowa ze mnie słaba ale cóż się nie robi dla dzieci. Postaram się ...włożyć serce i czekam na wskazówki POZDRAWIAM

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super :) sa dwie opcje, albo szyjesz sama albo poczekasz na "spotkanie szyciowe" :) mam nadzieje, ze wkrótce zostanie zorganizowane :) więcej informacji na bieżąco można znaleźć na moim profilu fb :)

   Usuń
 2. :) dziękuje za odpowiedz, mogę szyć sama chyba ze ...mam cierpliwie czekać na spotkanie. Zaraz znajdę na fb bo tam jestem często i szybciej docierają informacje, nawet gdy ..jestem zajętą czymś innym. Na bloga wchodzę późnym wieczorem ...i dużo mnie może ominąć. Pozdrawiam Basia

  OdpowiedzUsuń
 3. A do kiedy trwa akcja? Materiał mogę kupić dopiero w przyszłym miesiącu... na spotkanie z maszyną się wybieram :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Akcja trwa do póki nie "obszyjemy" szpitala ;) czyli nie ma terminu :) ale zgoda na nią jest do kwietnia 2014 roku :) O terminie i miejscu spotkania będę informować na blogu i na fb :)

   Usuń